fbpx

2023 kovo 23 d. – balandžio 27 d.

ELEKTRONINĖ MUZIKA
pažengusiems

Kursas suaugusiems gyvai
Su DOMANTU PŪRU

Apie

Žavi elektroninė muzika ir nori daugiau pasigilinti į jos kūrybos technikas bei įgyti praktinių žinių? Kviečiame panardyti šioje neišsiamiamų garsų ir kūrybinių eksperimentų srityje giliau.

Šis kursas skirtas tiems, kurie jau yra bandę kurti ar kuria elektroninę muziką bei turi bent šiek tiek darbo su el. muzikos kūrimo programomis (pavyzdžiui, Ableton Live) patirties.

Ypač rekomenduojame šį kursą tiems, kurie yra išklausę Muzikalkės“ Elektroninės muzikos kūrybą žaliems ir nori mokytis toliau. Jeigu jaučiate, kad pažengusiųjų kursui gali trūkti žinių, – išbandykite kursą žaliems

Kompozitorius, elektroninės muzikos kūrėjas ir vieno populiariausių „Muzikalkės“ kurso „Elektroninės muzikos kūryba žaliems“ vadovas Domantas Pūras detaliai supažindins su svarbiausiais kūrybos elementais bei jų naudojimu: loops’ai, garso sintezė, garso dizainas, efektai ir kt. Ne ką mažiau reikšmingas ir visų elementų galutinis sujungimas į gerai skambantį garsą, todėl kurso metu dėmesys bus skiriamas ir kūrinių mixinimui bei masterinimui.

Kursas bus dėstomas su Ableton Live programa, tad dižiausią naudą gausite, jeigu kuriate būtent su šia programa. Vis dėlto kurso metu įgytas žinias galėsite pritaikyti dirbdami su bet kuria muzikos kūrimo platforma.

Neturi Ableton Live programos? Nebėda! Pasinaudok Ableton siūloma galimybe 90 d. naudotis programa nemokamai.

Programa

BONUS

ŠPARGALKĖ:

Informacija

TRUKMĖ: 6 pamokos, 12 akad. val.

DATOS:
2023 m. kovo 23 d. / 30 d.
2023 m. balandžio 6 d. / 13 d. / 20 d. / 27 d.

LAIKAS: ketvirtadieniais, 18:45-20:15 val.

VIETA:
„Muzikalkė“, Lukiškių kalėjimas 2.0 (Lukiškių skg. 6, Vilnius)

KAINA:
Iki 2023 sausio 23 d. (early bird) – 135 Eur
Nuo 2023 sausio 24 d. – 170 Eur

PRIEMONĖS:
Turėti savo laptopą su instaliuota Ableton Live programa.
Neturi? Nebėda, pasinaudok Ableton siūloma galimybe 90 d. naudotis programa nemokamai.

Turi Klausimų?

Spausk mesendžerio ikoną ir
ATSIŲSK MUMS FACEBOOK ŽINUTĘ

arba

Susisiek telefonu:
+370 656 33768

arba

ELEKTRONINĖ MUZIKA ŽALIEMS

Kurso vadovas

Domantas Pūras yra šiuolaikinės muzikos kompozitorius, garso režisierius ir atlikėjas. Jo kūryba apima platų muzikos spektrą – nuo noise ir ambient garsialaukių iki griežtos šokamosios muzikos stilių. Nors Domantas yra parašęs kūrinių akustiniems instrumentams jo pagrindinis susidomėjimo laukas yra elektroninė muzika. Kūrėjas yra pasirodęs  šiuolaikiniuose festivaliuose ,,Gaida” ir ,,Druskomanija” ir yra nuolat eksperimentuojantis, ir plečiantis savo gyvo muzikos atlikimo ribas.