fbpx

2024 kovo 7 d. – balandžio 11 d.

ELEKTRONINĖ MUZIKA
pažengusiems

Kursas suaugusiems
Su MATU SAMULIONIU

Apie

Žavi elektroninė muzika ir nori daugiau pasigilinti į jos kūrybos technikas bei įgyti praktinių žinių? Kviečiame panardyti šioje neišsemiamų garsų ir kūrybinių eksperimentų srityje giliau.

Šis kursas skirtas tiems, kurie jau yra bandę kurti ar kuria elektroninę muziką bei turi bent šiek tiek darbo su el. muzikos kūrimo programomis (pavyzdžiui, Ableton Live) patirties.

Ypač rekomenduojame šį kursą tiems, kurie yra išklausę Muzikalkės“ Elektroninės muzikos kūrybą žaliems ir nori mokytis toliau. Jeigu jaučiate, kad pažengusiųjų kursui gali trūkti žinių, – išbandykite kursą žaliems

Kompozitorius, improvizatorius ir elektroninės muzikos kūrėjas Matas Samulionis detaliai supažindins su svarbiausiais kūrybos elementais bei jų naudojimu: loops’ai, garso sintezė, efektai ir kt. Ne ką mažiau reikšmingas ir visų elementų galutinis sujungimas į gerai skambantį garsą, todėl kurso metu dėmesys bus skiriamas kūrinio kompozicijai bei mixinimui ir masterinimui.

Kursas bus dėstomas su Ableton Live programa, tad didžiausią naudą gausite, jeigu kuriate būtent su šia programa. Vis dėlto kurso metu įgytas žinias galėsite pritaikyti dirbdami su bet kuria muzikos kūrimo platforma.

Neturi Ableton Live programos? Nebėda! Pasinaudok Ableton siūloma galimybe 90 d. naudotis programa nemokamai.

Programa

BONUS

ŠPARGALKĖ:

Informacija

TRUKMĖ: 6 pamokos, 12 akad. val.

DATOS:
2024 m. kovo 7 d. / 14 d. / 21 d. / 28 d.
2024 m. balandžio 4 d. / 11 d.

LAIKAS: ketvirtadieniais 18:15–19:45 val.

VIETA:
„Muzikalkė“, Lukiškių kalėjimas 2.0 (Lukiškių skg. 6, Vilnius)

KAINA:
– iki 2024 vasario 4 d. (early bird) – 110 Eur
– nuo 2024 vasario 5 d. (reguliari kaina) – 145 Eur

Naujiena: Galimybė už kursus mokėti dalimis – mokėk 65 Eur dabar, likusius 80 Eur – iki kovo 7 d. (early bird kainos laikotarpiu – 50 Eur dabar, 60 Eur – iki kovo 7 d.).

PRIEMONĖS:
Turėti savo laptopą su instaliuota Ableton Live programa.
Neturi? Nebėda, pasinaudok Ableton siūloma galimybe 90 d. naudotis programa nemokamai

Turi Klausimų?

Spausk mesendžerio ikoną ir
ATSIŲSK MUMS FACEBOOK ŽINUTĘ

arba

Susisiek telefonu:
+370 656 33768

arba

TURI KLAUSIMŲ? (#20)

Kurso vadovas

Matas Samulionis – improvizatorius, kompozitorius, nuolat ieškantis balanso tarp akustinės ir elektroninės muzikos principų. LMTA baigė džiazo atlikimo, o vėliau improvizacinės ir šiuolaikinės muzikos atlikimo studijas. Magistro studijų metu Matas susižavėjo analoginiais moduliariniais sintezatoriais, garsyno gilumu ir begalinėmis galimybėmis tembrui. Elektroninės muzikos žinias muzikantas gilino kaip elektroninės muzikos dueto „Artfcl“ narys, kur išleido ne vieną albumą, o taip pat lygiagrečiai vystė savo kūrybinius projektus, kuriuose atsirasdavo vis daugiau ir daugiau elektroninių muzikos įrankių. Šiuo metu muzikantas aktyviai dirba su šiuolaikinės elektroakustinės muzikos grupe „Quark Effect“ bei matuojasi meno tyrėjo statusą, siekdamas meno daktaro laipsnio.