fbpx

2022 m. rugsėjo mėn.

ELEKTRONINĖS MUZIKOS
KŪRYBA
žaliems

PAMOKOS GYVAI

Apie

Šis kursas skirtas žmonėms, kuriuos žavi elektroninė muzika ir tiems kas svajoja ją kurti, tačiau pradžia atrodo per baugi ar per sudėtinga. Muzikinės žinios bus privalumas, tačiau ne būtinybė, tu gali būti visiškai pradedantysis, reikės tik kompiuterio, kuriame sklandžiai galėtų veikti Ableton Live programa ir noro mokytis.

Kurso metu turėsi trumpą pažintį su garso dizaino pagrindais, elektroninės muzikos kūrybos subtilybėmis. Įgausi žinias reikalingas pradėti dirbti su Ableton Live programa ir po kursų galėsi tęsti saviugda elektroninės muzikos pasaulyje.

Neturi Ableton Live programos? Ne bėda, pasinaudok Ableton siūloma galimybe 90 d. naudotis programa nemokamai.

Programa

BONUS

ŠPARGALKĖ:

Informacija

DATA: 2022 m. rugsėjo mėn.
TRUKMĖ: 4 pamokos, 8 akad. val.
LAIKAS: 18:00-19:30
VIETA: „Muzikalkė“, Lukiškių kalėjimas 2.0 (Lukiškių skg. 6, Vilnius)
KAINA: 80 Eur

Kurso vadovas

Domantas Pūras yra šiuolaikinės muzikos kompozitorius, garso režisierius ir atlikėjas. Jo kūryba apima platų muzikos spektrą – nuo noise ir ambient garsialaukių iki griežtos šokamosios muzikos stilių. Nors Domantas yra parašęs kūrinių akustiniems instrumentams jo pagrindinis susidomėjimo laukas yra elektroninė muzika. Kūrėjas yra pasirodęs  šiuolaikiniuose festivaliuose ,,Gaida” ir ,,Druskomanija” ir yra nuolat eksperimentuojantis, ir plečiantis savo gyvo muzikos atlikimo ribas.