fbpx

Kursas jau prasidėjo

ELEKTRONINĖS MUZIKOS
KŪRYBA

žaliems

KURSAS SUAUGUSIEMS
Su Matu Samulioniu

Apie

Šis kursas skirtas žmonėms, kuriuos žavi elektroninė muzika ir tiems, kas svajoja ją kurti, tačiau pradžia atrodo per baugi ar per sudėtinga. Muzikinės žinios bus privalumas, tačiau ne būtinybė. Tu gali būti visiškai pradedantysis – reikės tik kompiuterio, kuriame sklandžiai galėtų veikti Ableton Live programa ir noro mokytis.

Kurso metu susipažinsi su garso generavimo ir apdirbimo, elektroninės muzikos kūrybos pagrindais. Įgausi žinių, reikalingų pradėti dirbti su Ableton Live programa ir po kursų galėsi tęsti tobulėjimą savarankiškai elektroninės muzikos pasaulyje arba mūsų kurse pažengusiems!

Įgytas žinias pritaikysi ne tik elektroninės ar net akustinės muzikos kūryboje, bet ir kasdieniame gyvenime. Išmoksi ne tik klausyti, bet ir girdėti.
 

Neturi Ableton Live programos? Nebėda, pasinaudok Ableton siūloma galimybe 90 d. naudotis programa nemokamai.

Programa

BONUS

ŠPARGALKĖ:

Informacija

TRUKMĖ: 6 pamokos, 12 akad. val.

DATOS:
2024 m. sausio 18 d. / 25 d.
2024 m. vasario 1 d. / 8 d. / 15 d. / 22 d.

LAIKAS: ketvirtadieniais 18:15-19:45 val.

VIETA:
„Muzikalkė“, Lukiškių kalėjimas 2.0
(Lukiškių skg. 6, Vilnius)

KAINA:
– iki 2024 sausio 5 d. (early bird) – 95 Eur
– nuo 2024 sausio 6 d. (reguliari kaina) – 125 Eur

Naujiena: Galimybė už kursus mokėti dalimis – mokėk 55 Eur dabar, likusius 70 Eur – iki vasario 8 d. (early bird kainos laikotarpiu – 35 Eur dabar, 60 Eur – iki vasario 8 d.).

PRIEMONĖS:
Turėti savo laptopą su instaliuota Ableton Live programa
Neturi? Nebėda, pasinaudok Ableton siūloma galimybe 90 d. naudotis programa nemokamai.

TURI KLASUIMŲ?

Susisiek su mumis Tau patogiu būdu: 

 – Facebook žinute
 – Telefonu: +370 656 33768
 – Užpildęs žemiau pateiktą formą:

TURI KLAUSIMŲ? (#20)

Kurso vadovas

Matas Samulionis – improvizatorius, kompozitorius, nuolat ieškantis balanso tarp akustinės ir elektroninės muzikos principų. LMTA baigė džiazo atlikimo, o vėliau improvizacinės ir šiuolaikinės muzikos atlikimo studijas. Magistro studijų metu Matas susižavėjo analoginiais moduliariniais sintezatoriais, garsyno gilumu ir begalinėmis galimybėmis tembrui. Elektroninės muzikos žinias muzikantas gilino kaip elektroninės muzikos dueto „Artfcl“ narys, kur išleido ne vieną albumą, o taip pat lygiagrečiai vystė savo kūrybinius projektus, kuriuose atsirasdavo vis daugiau ir daugiau elektroninių muzikos įrankių. Šiuo metu muzikantas aktyviai dirba su šiuolaikinės elektroakustinės muzikos grupe „Quark Effect“ bei matuojasi meno tyrėjo statusą, siekdamas meno daktaro laipsnio.