fbpx

Muzikos kūrybos mokykla „Muzikalkė“

Erdvė, kurioje ugdomi laisvi, atviri galimybėms ir ambicingi muzikai – kūrėjai. Čia vykdomi  savo progresyvumu, aktualumu bei plačiu profilio spektru išsiskiriantys mokymai moksleiviams ir suaugusiems.

„Muzikalkė“ – erdvė kūrėjams, kur gali

drąsiai ieškoti
Muzikoje klaidos neegzistuoja. Klaida – tai kūrybinė galimybė ir kelias į naują sakinį, o galbūt net į naują muzikinę kalbą.
Su tokiu požiūriu „Muzikalkė“ pasitinka savo mokinius. Čia mokomės kurti ir klausytis, o smalsumą ir kūrybinę ugnį uždega pažintis su naujausiomis kūrybos technikomis ir technologijomis.

augti kartu su šiandien kuriančiais
„Muzikalkės“ dėstytojai  – šiandien aktyviai kuriantys, koncertuojantys, aranžuojantys, improvizuojantys bei vadybinantys muzikos pasaulio atstovai. Todėl mūsų studentams yra suteikiamos išskirtinai aktualios muzikinės žinios, pristatomos šviežiausios kūrybinės praktikos bei technologijos  – tiesiai iš didžiųjų pasaulio koncertų salių. „Muzikalkė“ taip pat kartu su draugais – didžiosiomis kūrėjų organizacijomis – nuolat vykdo bendrus projektus, kuriuose dalyvauja „Muzikalkės“  studentai.

atrasti savo bendruomenę
„Muzikalkėje“ vykdomi tęstiniai 2 metų muzikos kūrybos kursai moksleiviams. Čia jaunieji kūrėjai atranda bendraminčių ratą, formuojasi naujos muzikos grupės, nauji ryškūs kurybiniai talentai. Moksleivius kūrybos keliu veda aktyviai muzikos lauke veikiantys srities profesionalai, kurie skatina jaunuosius kūrėjus atrasti savo unikalų balsą. Svarbus mokymų principas – praktika: kiekvieną teorijos modulį lydi kūrybinė užduotis, o jos rezultatai viešai pristatomi renginių ar leidinių formatu. 

keistis žiniomis ir patirtimis
„Muzikalkė“ vienija kūrėjus suteikdama erdvę dalintis idėjomis ir patirtimis. Čia organizuojami kursai ir seminarai suaugusiems: nuo muzikos psichologijos, muzikos technologijų iki audiovizualinio meno ir elektroninės muzikos kūrybos.