fbpx

MUZIKOS KŪRYBOS STOVYKLA

Ši stovykla yra skirta jauniems žmonėms mylintiems muziką. Tiems, kurie nori atrasti naujų požiūrių, naujai atrasti savo mylimą instrumentą, išbandyti ar pagilinti žinias improvizacijos, dainų kūrimo, elektroninės ar instrumentinės muzikos kūrybos srityse, ar tiems, kurie tiesiog nori praleisti vasaros savaitę muzikuojant.

Stovykloje – kursi dainas bei muzikines kompozicijas kartu su grupe ir vadovu – profesionaliu kūrėju, šiandien aktyviai koncertuojančiu bei pristatančiu savo kūrybą įvairiausiuose Lietuvos ir pasaulio kampeliuose.

Pažadame, kad čia įgyvendinsi savo slapčiausias kūrybines idėjas bei sutiksi daugybę bendraminčių, kurie dėl muzikos yra pametę galvas!

Be darbo su tavo grupe, stovykloje vyks paskaitos ir kūrybinės dirbtuvės:
– Free Jazz
African Drumming
– Dainų kūrimas 
– Garso įrašymo pagrindai
– DJ pagrindai
– Elektroninės muzikos kūryba
– Audiovizualinė muzika
– Garso menas: muzikiniai objektai, vaizduotė ir garsovaizdžiai
– Kitokie muzikos užrašymo būdai
– Sintezatoriai
– Muzikos festivalio/koncerto organizavimas nuo idėjos iki realizavimo
– Muzikos programavimas: kada kūrėjui to gali reikėti?
Moterys elektroninėje muzikoje

Stovyklos metu taip pat vyks grupinės ir individualios atlikimo, improvizacijos, kūrybos ir vadybos konsultacijos bei masterklasai.

Sulauksime svečių – žinomų alternatyvios muzikos atlikėjų!  Su jais kalbėsimės apie kūrybos kelią, scenos paslaptis bei dalyvausime koncerte.
Stovyklos svečius atskleisime jau visai netrukus!

INFORMACIJA

AMŽIUS: 13-19 m.
DATA: 2022 m. liepos 31 – rugpjūčio 6 d.
APGYVENDINIMAS: Kauno raj., Sadauskų sodyboje (www.sadauskusodyba.lt)
MAITINIMAS: tris kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
KAINA: 440 Eur
Suteikiame galimybę mokėti dalimis: registruojantis apmokant 240 Eur avansą ir likusią dalį apmokant likus ne vėliau, kaip savaitė iki stovyklos pradžios.

REGISTRACIJA BAIGĖSI

Iš praėjusių metų:

KOMANDA

Mantvydas Pranulis yra jaunosios kartos džiazo ir akademinės muzikos kompozitorius bei atlikėjas, multiinstrumentalistas. Kūrėjas yra grupės “Brave noises” lyderis, taip pat yra išleidęs solo albumą. Mantvydas aktyviai kuria muziką teatro spektakliams bei kino filmams.

Mantvydas Pranulis

Dainora – kompozitorė, elektroninės muzikos kūrėja (pseudonimu „Tulgirdas“), humoristinio pop projekto „Fanera“ vokalistė, šiuolaikinės muzikos festivalio „Druskomanija“ meno vadovė.

Dainora Aleksaitė

Domantas Pūras yra šiuolaikinės muzikos kompozitorius, garso režisierius ir atlikėjas. Jo kūryba apima platų muzikos spektrą – nuo noise ir ambient garsialaukių iki griežtos šokamosios muzikos stilių. Nors Domantas yra parašęs kūrinių akustiniems instrumentams jo pagrindinis susidomėjimo laukas yra elektroninė muzika. Kūrėjas yra pasirodęs  šiuolaikiniuose festivaliuose ,,Gaida” ir ,,Druskomanija” ir yra nuolat eksperimentuojantis, ir plečiantis savo gyvo muzikos atlikimo ribas.

Domantas Pūras

Dominykas – būgnininkas, grojantis džiazo, improvizacinę ir akademinę muziką. Atlikėjas įgijo bakalauro laipsnį Karališkoje Škotijos konservatorijoje, o šiuo metu studijuoja LMTA šiuolaikinės ir improvizacinės muzikos katedroje. Dominykas yra pasirodęs pagrindiniuose Lietuvos džiazo ir šiuolaikinės muzikos festivaliuose, taip pat turavęs Baltijos šalyse, Lenkijoje, Danijoje, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje. Būgnininkas nuolat dalyvauja įvairiuose muzikiniuose bei tarpdisciplininiuose projektuose, taip pat yra grupių Brave Noises, Quark Effect ir Artisans narys.

Dominykas Snarskis

juta pranulyte, muzikalke, vadove

Kompozitorė, daugelio muzikinių projektų ikūrėja, tarp kurių ir Muzikos kūrybos mokykla “Muzikalkė”. Kompozitorė mokėsi Karališkoje Škotijos konservatorijoje, Melburno universitete, o šiuo metu žinias gilina Austrijoje, Graco muzikos akademijoje. Jutos muziką yra atlikę daugelis kolektyvų, tokie kaip Škotijos BBC simfoninis orkestras bei choras Les Metaboles.

Juta Pranulytė