fbpx

KOMANDA

MOKYKLOS VADOVAS

Matas Drukteinis – kompozitorius ir kultūros prodiuseris, kurio veiklos apima įvairias sritis. Jis įkūrė ir vadovauja kultūros inovacijų agentūrai „Meno genas“, kuri nuosekliai jau beveik dešimtmetį augina tarptautinį įvietintos muzikos festivalį „Muzika erdvėje“, atstovauja styginių kvartetui „CHORDOS“ bei įgyvendina šiuolaikinės lietuvių muzikos festivalio „Muzikos ruduo“ strateginę komunikaciją, taip pat anksčiau vystė tokias iniciatyvas kaip aktualios kultūros portalas „VOXART.lt“, Virtualus meno centras, įvairius muzikos ir scenos menų, kultūros prieinamumo projektus.

Matas Drukteinis

Mokyklos vadovas

info@muzikalke.lt

PROGRAMŲ KURATORIAI

Gediminas Stepanavičius yra multi-instrumentalistas, valdantis kontrabosą, tūbą, trimitą, gyvąją elektroniką. Daugiausiai dėmesio Gediminas skiria improvizacinei ir šiuolaikinei muzikai. Išsilavinimą įgijo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (klasikinės muzikos atlikimas tūba, šiuolaikinė ir improvizacinė muzika) bei Amsterdamo konservatorijoje (džiazo muzikos atlikimas kontrabosu, gyvoji elektronika).

Gediminas Stepanavičius

Improvizacija

Antanas Jasenka – vienas ryškiausių šalies kompozitorių, taip pat tapytojas, KTU ir LMTA dėstytojas. A. Jasenkos kūriniai skamba tiek akademinės, tiek esperimentinės muzikos, taip pat ir teatro scenose. Kompozitorius dalyvavo įvairiuose leidybiniuose, multimedijos projektuose su tokiais žymiais menininkais kaip R. Wehowsky, The Hafler Trio, A. Artemjev, Ch. Baltwin, taip pat su Lietuviais E. Nekrošiumi, O. Koršunovu, Y. Ross, G. Brazyte, R. Zemkausku ir kt. Jo kūrybą yra išleidusios Lietuvos, JAV, Kanados, Europos šalių leidybinės kompanijos. Kūrėjas yra kolektyvo „Diissc Orchestra“ narys. A. Jasenkos kūryba gausiai apdovanota tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Antanas Jasenka

Elektroninė muzika

Kazimieras Jušinskas – jaunosios kartos saksofonistas. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė džiazo muzikos bakalaurą, o galiausiai mokslus tęsė šiuolaikinės bei improvizacinės muzikos magistro studijose. Šiuo metu aktyviai kūrybinę veiklą vykdantis su grupėmis „Džiazlaif“, „Laivo troupė“, saksofonų kvartetu  „Katarsis4“.  Kazimieras taip pat bendradarbiauja su atlikėju DJextended, pasirodo su „Improdimensijos“ orkestru, dalyvauja įvairiuose tarpdisciplininiuose meno projektuose.

Kazimieras Jušinskas

NO MISTAKES suaugusiųjų grupė

DĖSTYTOJAI

Dominykas Digimas – jaunosios kartos kompozitorius, gyvenantis ir kuriantis Vilniuje. Be didžiąją kūrybos dalį sudarančios akademinės kūrybos, Dominykas taip pat rašo muziką teatrui ir kinui, yra sukūręs garso instaliacijų, tarpdisciplininių darbų. Kaip rašė Edvardas Šulima – “Dominyko Digimo kūriniams būdinga askezė – jie niekada nėra perpildyti medžiaga, ją lydi sukauptumas. Iš dalies jo kūrinius galima įvardyti kaip intravertiškus; jie verčia pasinerti į savianalizę ir skandina subjektyviuose apmąstymuose.”
dominykasdigimas.com

Dominykas Digimas

kūryba, garso ekologija
rasa murauskaite, muzikos kritika ir zurnalistika, muzikalke
Rasa Murauskaitė – muzikos kritikė, radijo laidų ir renginių vedėja, radijo programos LRT
KLASIKA vyresnioji redaktorė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos ir Vilniaus universiteto
Komunikacijos fakulteto dėstytoja, dviejų knygų bendraautorė. Yra parengusi per 300 straipsnių,
interviu kultūros tema, sukūrusi radijo laidų, skirtų šiuolaikinei muzikai.

Rasa Murauskaitė

muzikos žurnalistika
QEiskrovos@Terekas-3

Improvizatorius, kompozitorius, nuolat ieškantis balanso tarp akustinės ir elektroninės muzikos principų. LMTA baigė džiazo atlikimo, o vėliau improvizacinės ir šiuolaikinės muzikos atlikimo studijas. Magistro studijų metu Matas susižavėjo analoginiais moduliariniais sintezatoriais, garsyno gilumu ir begalinėmis tembrų galimybėmis. Elektroninės muzikos žinias gilino kaip elektroninės muzikos dueto „Artfcl“ narys, kur išleido ne vieną albumą, lygiagrečiai vystė savo kūrybinius projektus. Šiuo metu muzikantas aktyviai dirba su šiuolaikinės elektroakustinės muzikos grupe „Quark Effect“ bei matuojasi tyrėjo statusą, siekdamas meno daktaro laipsnio.

Matas Samulionis

improvizacija, elektroninė muzika

Maximilianas Oprishka – žinomas kaip audiovizualinio projekto FUME autorius. FUME ypatingai ryškus dėl savo unikalaus eksperimentinės elektronikos garso bei minimalistinės generatyvios vizualinės kalbos. Maximilianas yra dirbęs su daugeliu prekinių ženklų: nuo Netflixo iki Google bei dalinosi scena su muzikos ikonomis tapusiais kūrėjais Tim Hecker, Telefon Tel Aviv ir kitais.

Maximilianas Oprishka

audiovizualinė kūryba, muzika reklamai

Agnė Matulevičiūtė – garso menininkė ir kompozitorė, ypatingą dėmesį savo kūryboje skiria muzikai teatrui ir kinui. Medijų ir tarpdisciplininio meno kontekstai, muzikiniai performansai, eksperimentai, kurių pagrindas – garsinė raiška, yra jos veiklos laukas.
Šiuo metu ji studijuoja meno doktorantūrą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur bando įvesti naują sąvoką “užgarsis”, susijusią su konceptualiąja muzika. Nuo 2014 metų aktyviai dalyvauja grupinėse parodose, meno bei šiuolaikinės muzikos festivaliuose, menininkų rezidencijose Lietuvoje bei užsienyje. Jos muzika parašyta kinui skamba tarptautiniu mastu, pripažinta apdovanojimu. Taip pat kompozitorė yra sukūrusi muziką daugiau nei 20 spektaklių, rodomų didžiausiuose Lietuvos teatruose. Ji toliau aktyviai kolaboruoja su įvairių sričių menininkais, yra muzikos festivalio “Muzika erdvėje” meno vadovė, bei tarptautinio teatro festivalio “Sirenos” klubo organizatorė. 2019 metais tapo kompozitorių sąjungos nare.

Agnė Matulevičiūtė

kino ir teatro muzika
mama studios, garso įrašai, muzikalke

MAMA Studios garso įrašų studija teikia aukščiausio lygio paslaugas: tai garso įrašai, montažas, suvedimas, masteringas, MIDI programavimas, aranžuočių kūryba, audio medžiagos restauravimas, video įgarsinimas, tekstų ir audio-knygų įrašai, garso sintezavimas ir kitos garsinės bei techninės paslaugos už konkurencingą kainą. Studija turi didelę, skambią salę su papildomais akustiškai izoliuotais kambariais. Tai viena iš nedaugelio studijų Lietuvoje, kurioje galima vienu metu itin kokybiškai įrašyti didesnius ansamblius, grupes ir kitokius daugiainstrumentinius projektus. MAMA Studios nuo įkūrimo dirbo su įvairiausiais projektais ir skirtingais muzikiniais žanrais: klasika, džiazu, world music, pop, rock, filmų ir spektaklių muzika, fonogramų kūrimu, reklamų ir video įgarsinimu.

MAMA studios

garso įrašai