fbpx

2022 lapkričio 25 d. – gruodžio 16 d.

DAINOS KŪRYBA

Kursas suaugusiems gyvai

SUKURK DAINĄ
KALĖDOMS!

Apie

Nori sukurti dainą Kalėdoms? Galbūt turi kalną dainų eskizų, kurie tavęs iki galo netenkina? O gal esi jau pasirengęs sukurti hitą, kurį tereikia pašlifuoti?

Kursas skirtas tiems, kurie rašo dainas bei nori nustebinti kolegas, draugus ar artimuosius (o gal net save pačius!) ir yra pasiruošę sukurti ar patobulinti dainą, kuri pretenduotų į sezono hitų topus arba nedvejojant primintų, kodėl aplinkiniai jus taip myli!

Kurso metu koncentruosimės į muzikinį dainos kūrimo aspektą. Susipažinsite su pagrindiniais principais, kuriais remdamiesi dainas kūrė žymiausi pop/rock muzikos kūrėjai, išmoksite naudoti populiariausias dermes, mažorinius ir minorinius akordus, juos jungti į sklandžias akordų sekas. Kartu panagrinėsime sėkmingas dainų formas ir kitus niuansus, padėsiančius sukurti pritrenkiančią dainą.

Žinoma, visą išmoktą teoriją pritaikysime praktikoje – kartu klausysimės, diskutuosime, tobulinsime jūsų būsimuosius hitus.

Programa

BONUS

30% NUOLAIDA

įrašų studijos paslaugoms
visiems kursų dalyviams!

Informacija

TRUKMĖ: 4 pamokos, 8 akad. val.

DATOS:
2022 m. lapkričio 25 d.
2022 m. gruodžio 2 d. / 9 d. / 16 d.

LAIKAS: penktadieniais, 18:45-20:15 val.

VIETA:
„Muzikalkė“, Lukiškių kalėjimas 2.0 (Lukiškių skg. 6, Vilnius)

KAINA:
Iki lapkričio 18 d. (early bird) – 80 Eur
Nuo lapkričio 19 d. – 95 Eur

Turi Klausimų?

Spausk mesendžerio ikoną ir
ATSIŲSK MUMS FACEBOOK ŽINUTĘ

arba

Susisiek telefonu:
+370 656 33768

arba

Kurso vadovas

Viktoras Bakys yra sukaupęs 14 metų patirtį, mokydamas muzikos teorijos žinių – solfedžio, harmonijos, kūrinių analizės ir muzikos istorijos. Pastaraisiais metais Vyktoras papildomai specializuojasi pop/rock, kino filmų ir kompiuterinių žaidimų muzikoje, yra parengęs pop/rock harmonijos mokymo kursą. 2022 metais V. Bakys kartu su Nacionaline M. K. Čiurlionio menų mokykla išleido „Lietuvių-anglų kalbų muzikinių terminų teminį žodynėlį“.

Viktoras Bakys yra paruošęs mokinių studijoms keliolikoje užsienio aukštųjų mokyklų – Londono Karališkojoje muzikos akademijoje, Mozarteumo universitete Zalcburge, Vienos muzikos ir vaizduojamųjų menų universitete, Graco muzikos ir teatro universitete, Hanoverio aukštojoje muzikos, teatro ir medijų mokykloje, F. Mendelssohno-Bartholdy muzikos ir teatro aukštojoje mokykloje Leipcige, Hagos Karališkojoje konservatorijoje, Roterdamo menų universitete, J. Sibeliaus akademijoje ir kitose.