fbpx

Dainos kūryba | KURSAS

95,00

SU VIKTORU BAKIU

Kursas skirtas tiems, kurie nori nustebinti savo kolegas, draugus ar artimuosius, o gal net save pačius (!) ir sukuri dainą, kuri pretenduotų į sezono hitų topus arba nedvejojant aplinkiniams primintų, kodėl jus taip myli!

Plačiau apie kursą rasite ČIA.

Prieinamumas: Turime

Kategorija:

Kurso metu koncentruosimės į muzikinį dainos kūrimo aspektą. Susipažinsite su pagrindiniais principais, kuriais remdamiesi dainas kūrė žymiausi pop/rock muzikos kūrėjai, išmoksite naudoti populiariausius mažorinius ir minorinius akordus, juos jungti į sklandžias akordų sekas. Kartu panagrinėsime sėkmingas dainų formas ir kitus niuansus, padėsiančius sukurti pritrenkiančią dainą.

Žinoma, visą išmoktą teoriją pritaikysime praktikoje – kartu klausysimes, diskutuosime, tobulinsime jūsų būsimuosius hitus.

Kurso vadovas
VIKTORAS BAKYS

Viktoras Bakys yra sukaupęs 14 metų patirtį, mokydamas muzikos teorijos žinių – solfedžio, harmonijos, kūrinių analizės ir muzikos istorijos. Pastaraisiais metais Vyktoras papildomai specializuojasi pop/rock, kino filmų ir kompiuterinių žaidimų muzikoje, yra parengęs pop/rock harmonijos mokymo kursą. 2022 metais V. Bakys kartu su Nacionaline M. K. Čiurlionio menų mokykla išleido „Lietuvių-anglų kalbų muzikinių terminų teminį žodynėlį“. Jis yra paruošęs mokinių studijoms keliolikoje užsienio aukštųjų mokyklų.

 

Plačiau apie kursą rasite ČIA.