fbpx

2022 lapkričio 24 d. – 2023 sausio 12 d.

AUDIOVIZUALINĖ
MUZIKA

Kursas suaugusiems gyvai
Su Maximilianu Oprishka (Fume)

Apie

Kursas skirtas žmonėms, besidomintiems audiovizualine kūryba bei norintiems išmokti sujungti garso ir vaizdo medijas į vientisą efektingą visumą.

Kurso metu aptarsime kodėl ir kaip mus veikia garsas bei vaizdas. Susipažinsime su garso, vaizdo ir erdvės anatomija, kalbėsimės, kokią svarbą turi kūrinio mastelis bei kokiomis priemonėmis gali būti konstruojamas audiovizualinis turinys.

Apžvelgsime esamus audiovizualinės kūrybos įrankius – Ableton, Pure data ir Touchdesigner bei susipažinsime su vizualiesiems efektams skirto kino industrijos standartu – Houdini. Atvejų studijoje analizuosime keletą pavyzdžių: kaip naudojantis atviraisiais duomenimis, jungiant bei ieškant sąsajų, juos galime paversti į audiovizualinį turinį? 

Kurso eigoje taip pat aptarsime ne tik šiandienos technologijas, tačiau apžvelgsime, kaip mašininis mokymasis ir dirbtinis intelektas keis ateities kūrybinius procesus.

Neturi Ableton Live programos? Ne bėda, pasinaudok Ableton siūloma galimybe 90 d. naudotis programa nemokamai.

Programa

BONUS

ŠPARGALKĖ:

Informacija

TRUKMĖ: 6 pamokos, 12 akad. val.

DATOS:
2022 m. lapkričio 24 d.
2022 m. gruodžio 1 d. / 8 d. / 15 d.
2023 m. sausio 5 d. / 12 d.

LAIKAS: ketvirtadieniais 18:45-20:15 val.

VIETA:
„Muzikalkė“, Lukiškių kalėjimas 2.0 (Lukiškių skg. 6, Vilnius)

KAINA:
– iki lapkričio 13 d. (early bird) – 125 Eur
– nuo lapkričio 14 d. – 155 Eur

Turi Klausimų?

Spausk mesendžerio ikoną ir
ATSIŲSK MUMS FACEBOOK ŽINUTĘ

arba

Susisiek telefonu:
+370 656 33768

arba

Kurso vadovas

Maximilianas Oprishka, labiau žinomas kaip Fume, yra audiovizualinis menininkas, dirbantis garso ir vaizdo sferose jau daugiau nei 10 metų. Maximiliano nuveiktų darbų portfolio pakankamai platus – nuo 3D dizaino ir specialiųjų vaizdo efektų, dirbant su tokiais klientais kaip Netflix, History Channel ar Cannes Lions, iki pasirodymų dalijantis scena su pasaulinio masto atlikėjais kaip Kangding Ray, Telefon Tel Aviv ir Tim Hecker. Nors garsinė Maksimiliano pusė aktyviau viešumoje pasirodė 2011 metais, po Fume slapyvardžiu jis yra išleidęs du konceptualiai ryškius albumus. „Luminance albumas buvo pristatomas tiek Lietuvoje (Šiuolaikinio meno centre festivalio Gaidametu), tiek užsienyje – Londone ir Liubline. 2021 metais leidykla „Suru Recordsišleido Fume plokštelę „Data Sapiens – albumas susilaukė daugybės gerų įvertinimų bei buvo linksniuojamas beveik visose geriausių tų metų muzikos albumų suvestinėse. Maximilianas kuria muziką reklamoms, filmams ir spektakliams už pastarąją buvo įvertintas Auksinio scenos kryžiaus nominacija už geriausią muziką, o su spektaklio Endurancekūrybine komanda gavo „Dauguviečio auskarą“ už inovacijas teatro žanre ieškant naujų muzikos, šviesos ir judesio sąsajų.