fbpx

Audiovizualinė muzika | KURSAS

155,00

SU MAXIMILIANU OPRISHKA (FUME)

Kursas skirtas žmonėms, besidomintiems audiovizualine kūryba bei norintiems išmokti sujungti garso ir vaizdo medijas į vientisą efektingą visumą.

Kurso metu susipažinsime su garso, vaizdo ir erdvės anatomija, kokiomis priemonėmis gali būti konstruojamas audiovizualinis turinys. Apžvelgsime esamus audiovizualinės kūrybos įrankius, o atvejų studijoje analizuosime keletą pavyzdžių. Aptarsime ne tik šiandienos technologijas, tačiau apžvelgsime, kaip mašininis mokymasis ir dirbtinis intelektas keis ateities kūrybinius procesus.

Plačiau apie kursą rasite ČIA.

Prieinamumas: Turime

Kategorija:

Kurso metu aptarsime kodėl ir kaip mus veikia garsas bei vaizdas. Susipažinsime su garso, vaizdo ir erdvės anatomija, kalbėsimės, kokią svarbą turi kūrinio mastelis bei kokiomis priemonėmis gali būti konstruojamas audiovizualinis turinys.

Apžvelgsime esamus audiovizualinės kūrybos įrankius – Ableton, Pure data ir Touchdesigner bei susipažinsime su vizualiesiems efektams skirto kino industrijos standartu – Houdini. Atvejų studijoje analizuosime keletą pavyzdžių: kaip naudojantis atviraisiais duomenimis, jungiant bei ieškant sąsajų, juos galime paversti į audiovizualinį turinį?

Kurso eigoje taip pat aptarsime ne tik šiandienos technologijas, tačiau apžvelgsime, kaip mašininis mokymasis ir dirbtinis intelektas keis ateities kūrybinius procesus.

Kurso vadovas
MAXIMILIANAS OPRISHKA (FUME)

Audiovizualinis menininkas, dirbantis garso ir vaizdo sferose jau daugiau nei 10 metų. Maximiliano nuveiktų darbų portfolio pakankamai platus – nuo 3D dizaino ir specialiųjų vaizdo efektų, dirbant su tokiais klientais kaip Netflix, History Channel ar Cannes Lions, iki pasirodymų dalijantis scena su pasaulinio masto atlikėjais kaip Kangding Ray, Telefon Tel Aviv ir Tim Hecker.

 

Plačiau apie kursą rasite ČIA.