fbpx

2023 rugpjūčio 16–17 d.

PAVEIKI
PROJEKTO PARAIŠKA

2 dalių seminaras kūrėjams ir vadybininkams
Su Matu Drukteiniu

Apie

Dviejų dalių praktinis seminaras – skirtas kūrėjams ir vadybininkams, rengiantiems su muzikos sritimi susijusias kūrybinių projektų paraiškas. Kultūros prodiuseris ir kompozitorius, viešosios įstaigos „Meno genas“, festivalio „Muzika erdvėje“ bendraįkūrėjas ir vadovas Matas Drukteinis pasidalins praktiniais patarimais bei patirtimi, sukaupta daugiau nei 8 metus sėkmingai rengiant ir įgyvendinant projektus, dalyvaujant Kultūros ministerijos Profesionaliojo scenos meno įstaigų tarybos ekspertinėje veikloje bei aktyviai stebint kultūros politikos ir finansavimo tendencijas.

Jeigu vis negaunate finansavimo savo projektams arba jaučiate stiprėjančią konkurenciją ir norite patobulinti įgūdžius, kad parengtumėte dar geresnes paraiškas, taip užsitikrinant ir didesnį projekto finansavimą, nedvejokite – šis seminaras skirtas JUMS bei atneš grąžą ateityje!

Seminaras orientuotas į tuos, kurie jau yra rengę projektų paraiškų, tačiau tinka ir tiems, kurie tik pradeda. Nors daugiausia bus kalbama apie muzikos sritį, tačiau principai yra universalūs ir tinka bet kurios kultūros srities projektams. Siekiant aktualumo ir praktinės naudos seminaro dalyviams, nagrinėjami pavyzdžiai ir patarimai plačiausiai apims Lietuvos kultūros tarybos ir Vilniaus miesto savivaldybės skelbiamus projektų ir stipendijų konkursus.

Matas Drukteinis seminaro metu aptars esminius aspektus, lemiančius projekto paraiškos kokybę. Kaip idėją įpakuoti“ į projekto ir paraiškos formatą, kaip parengti įtaigų projekto aprašymą, koreliuojantį su vertinimo kriterijais, į kokius aspektus dažniausiai atsižvelgia ekspertai, kaip parengti aiškią sąmatą ir kiti patarimai – tam, kad suvoktumėte visą savo būsimo projekto struktūrą, įtaigiai idėją suguldytumėte paraiškoje ir akcentuotumėte ekspertų vertinimui svarbiausius idėjos aspektus.

Programa

INDIVIDUALI KONSULTACIJA

Jeigu turite idėją ar jau pradėtą rengti paraišką ir norite ekspertinės nuomonės bei konkrečiai Jūsų atvejui pritaikytų patarimų ir pasiūlymų – papildomai įsigykite individualią konsultaciją.

Matas Drukteinis detaliai susipažins su jūsų idėjos aprašymu ar paraiška ir konsultacijos metu padės atrasti stipriąsias ir silpnąsias idėjos / paraiškos vietas, įvertins, kaip aiškiai suformuluota bei pateikta informacija, pasiūlys konkrečių rekomendacijų, kaip adaptuoti idėją ar pagerinti projekto paraiškos kokybę.

Kad konsultacija jums suteiktų kuo didesnės naudos, patariame iš anksto atsiųsti idėjos aprašymą arba, dar naudingiau, projekto paraišką (nors ir juodraštį).

Informacija

TRUKMĖ: 2 pamokos, 5 akad. val.

DATOS IR LAIKAS:
SEMINARAS
– 2023 m. rugpjūčio 16 ir 17 d. 17:00–19:00 val.
INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS (JEIGU UŽSISAKYSITE)
– 2023 m. rugpjūčio 17 d. 11:00–16:00 val.
– arba kitu su lektoriumi suderintu laiku.

VIETA:
„Muzikalkė“, Lukiškių kalėjimas 2.0 (Lukiškių skg. 6, Vilnius)

KAINA:
TIK SEMINARAS
– Išankstinė kaina (iki rugpjūčio 4 d.): 45 Eur
– Reguliari (nuo rugpjūčio 5 d.): 60 Eur

SEMINARAS SU INDIVIDUALIA KONSULTACIJA (45 min.)
– Išankstinė kaina (iki rugpjūčio 4 d.): 70 Eur
– Reguliari (nuo rugpjūčio 5 d.): 95 Eur

Turi Klausimų?

Spausk mesendžerio ikoną ir
ATSIŲSK MUMS ŽINUTĘ

arba

Susisiek telefonu:
+370 656 33768

arba

SEMINARO LEKTORIUS

Matas Drukteinis – kompozitorius ir kultūros prodiuseris, kurio veiklos apima įvairias sritis. Jis įkūrė ir vadovauja kultūros inovacijų agentūrai Meno genas, kuri nuosekliai jau beveik dešimtmetį augina tarptautinį įvietintos muzikos festivalį „Muzika erdvėje“, atstovauja styginių kvartetui „CHORDOS“ bei įgyvendina šiuolaikinės lietuvių muzikos festivalio „Muzikos ruduo“ strateginę komunikaciją, taip pat anksčiau vystė tokias iniciatyvas kaip aktualios kultūros portalas „VOXART.lt“, Virtualus meno centras, įvairius muzikos ir scenos menų, kultūros prieinamumo projektus.

Nuoseklaus darbo ir užsitikrinto finansavimo rezultatas – „Meno genas“ šiais metais įgyvendino įspūdingą projektą „Muzika Vilniui“, įtrauktą į oficialią sostinės jubiliejaus programą, taip pat organizacijai skirtas strateginis Vilniaus miesto finansavimas.

Lektorius yra sukaupęs daugiau nei 8 metų projektų rengimo ir įgyvendinimo patirtį. Per šį laikotarpį yra parengęs ar prisidėjęs rengiant per pusšimtį finansavimo paraiškų, iš kurių, ypač paskutiniaisiais metais, didžioji dalis sulaukia vertintojų pripažinimo ir yra finansuojamos. Jis turi patirties ir kitoje barikadų pusėje“ kaip Kultūros ministerijos Profesionaliojo scenos meno įstaigų tarybos narys vertindamas pateikiamus projektus.

Matas Drukteinis aktyviai stebi ir dalyvauja diskusijose dėl kultūros politikos formavimo ir įgyvendinimo, kultūros finansavimo, yra publikavęs ne vieną straipsnį susijusiomis temomis, kviečiamas komentuoti kultūros laidose, taip pat buvo vienas iš LRT PLIUS kultūros žurnalo Fokusas redaktorių (2021–2022 m.).