fbpx

MUZIKALKĖS PASLAUGOS

KULTŪROS PASO PROGRAMOJE

Muzikalkė vienija didelį atvirai mąstančių muzikantų ir kūrėjų kolektyvą, todėl turime galimybę jums pasiūlyti susitikimus su akademinės bei improvizacinės muzikos kūrėjais, pokalbius ir paskaitas jums aktualiomis temomis ar kūrybines dirbtuvės.

Skirta klasėms: 1-12

Dalyvių skaičius: 20-30

Kūrybinių dirbtuvių metu muzikos kūrybos mokyklos „Muzikalkė“ pedagogė, kompozitorė Marija Paškevičiūtė moksleivius supažindins su elektroninės muzikos kūrybos pagrindais. Dalyviai galės įrašyti savo balsus bei aplinkos garsus, kurie bus apdirbti naudojant įvairius efektus (reverse, delay, reverb, time stretching).

Elektroninės muzikos kūrybos programos Ableton projektas rodomas ant ekrano – moksleiviai gyvai stebės kūrybos procesą, garso takelius ir garso efektų naudojimo eigą.

KULTŪROS PASAS – PASIKVIESTI

Skirta klasėms: 5-12

Dalyvių skaičius: nuo 50

Dirbtuvių metu jaunosios kartos džiazo muzikos kūrėjai ir atlikėjai pristatys džiazo muzikos istoriją, stilius, muzikos elementus, pagrindinius kūrėjus, šiuolaikinio džiazo reiškinius ir žymiausių Lietuvos džiazo muzikantų praktikas.

Muzikantai ne tik pasakos, bet ir gyvai iliustruos teoriją – atliks žinomus džiazo standartus ir savos kūrybos kompozicijas. Moksleiviai galės užduoti klausimus, padiktuoti temas muzikinėms improvizacijoms bei patys tapti improvizacijos dalimi.

KULTŪROS PASAS – PASIKVIESTI

Skirta klasėms: 7-12

Dalyvių skaičius: 20-30

Kompozitorius, muzikologas, „Muzikalkės“ dėstytojas Mārtiņš Viļums paskaitos metu pristatys šiuolaikinę muziką ir garso meną: stilius, raidą, pagrindinius užsienio ir Lietuvos kūrėjus, šiandienos reiškinius vykstančius Lietuvoje (festivaliai, organizacijos, renginiai, erdvės).

Paskaitos dalyviai susipažins su „nevadovėline“ muzika ir eksperimentinio garso kultūra: pažins šiuolaikinės muzikos įvairovę, skirtingus notacijos būdus, išgirs kūrinių pavyzdžių, peržvelgs grafinius, tekstinius, vaizdinius partitūrų pavyzdžius.

Kiekvienas galės pabūti kompozitoriumi – paskaitos pabaigoje sukurs savo grafinę partitūrą pagal kompozitoriaus pateiktas sąlygas.

KULTŪROS PASAS – PASIKVIESTI
 

UŽKLAUSOS FORMA

Parašykite mums ir kartu surasime jums tinkamiausią variantą.