fbpx

Performansų menininkės Monikos Dirsytės kūrybinio meistriškumo užsiėmimai

164,00

Tu esi du: pats didžiausias savo draugas ir pats didžiausias savo priešas. Rinkis, kuo būti daugiau!

Performansų menininkė Monika Dirsytė kviečia į 1-os dienos kūrybinio meistriškumo užsiėmimus, kurie apims asmens
tapatybės transformacijos ir asmeninio tobulėjimo aspektus.

Kursų data: kovo 23 d.

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Užsiėmimų metu į performanso meną pažvelgiama per praktinio pritaikomumo prizmę, kuri yra įgalinanti atrasti žmogaus kūniškas ir dvasines ribas. Visiškai nesvarbu, ar jau šį tą žinote apie performanso meną, ar tik pradedate savąją pažintį su juo – šis kursas yra skirtas visiems norintiems nerti gilyn ir, per performatyvias menines praktikas, atrasti savo pačių nepažintas asmenybės vietas.

Kurso metu Monika Dirsytė trumpai pristatys savo kūrybą, kurią bendriausia prasme galima nusakyti kaip „ribų estetiką“. Menininkė per performanso meno istorijos ir savosios meninės praktikos prizmę dalinsis savąja įvairiopa ribų patirtimi ir atskleis įvairiopas ribų reprezentacines galimybes.

Monika Dirsytė – viena iš žymiausių performanso menininkių Lietuvoje. 2016 m. baigė skulptūros bakalauro ir magistrantūros studijas Vilniaus dailės akademijoje. Šiuo metu Vilniaus dailės akademijoje studijuoja meno doktorantūrą (tiriamojo darbo tema „Transperformansas kaip jungtis tarp meno ir gyvenimo“). Jos aktyvus kūrybinis kelias tęsiasi jau daugiau nei dešimt metų. Menininkė įgyvendino virš dvidešimt performansų Lietuvoje ir užsienyje.  2015 metais žiūrovų sprendimu buvo pripažinta geriausia „ArtVilnius’15“ menininke (performansas „Aš – tavo saulė“). Menininkė savuosius performansus yra pristačiusi Didžiojoje Britanijoje (Londono „D Contemporary“ galerija), Vokietijoje (Berlyno „Burster“ galerija), Olandijoje, Vengrijoje ir kitur. Jos darbų yra įsigijęs Vilniaus Mo muziejus. darbo tema „Transperformansas kaip jungtis tarp meno ir gyvenimo“).

KURSŲ DATA:
Kovo 23 d.

PROGRAMA:
• 10:30–13:00 – Sesija I
• 13:00–14:00 – Pertrauka
• 14:00–16:00 – Sesija II

VIETA:
„Muzikalkė“, Lukiškių kalėjimas 2.0 (Lukiškių skg. 6, Vilnius)

Iškilus klausimų dėl renginio, teiraukitės el. p.: monekad@gmail.com.


_____
Tai „Muzikalkės“ partnerių organizuojamas renginys. „Muzikalkė“ (VšĮ Aktualios muzikos projektai) veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės.