fbpx

2-4 m. vaikams 

MAŽŲJŲ KŪRĖJŲ AKADEMIJA

Apie

Kviečiame mažuosius į muzikinius užsiėmimus Muzikalkėje!

Užsiėmimų metu vaikai kartu su vienu iš tėvų kurs ryšį su muzika, pažins instrumentus ir jų garsų įvairovę, ugdys smulkiąją motoriką, ritmo pojūtį, muzikalumą bei lavins savo emocinį pasaulį.

Autorinė terapeutės ir kompozitorės Snieguolės Dikčiūtės užsiėmimų programa paremta žymaus raidos psichologo Hovardo Gardnerio 7 žmogaus intelektų sistema.

Informacija

SKIRTA: 2 – 4 m. vaikams su vienu iš tėvelių
GRUPĖS DYDIS: iki 12 vaikų
LAIKAS: pirmadieniais 18:00-18:45
VIETA: Lukiškių skg. 6, Vilnius
KAINA: 15 Eur / vienas užsiėmimas

PROGRAMA

Autorinė Snieguolės Dikčiūtės AŠTUONIŲ intelektų ugdymo programa:

  1. ŽAIDINIMAI. Kalbiniai – garsiniai ir vokaliniai žaidimai bei žaidinimai (kalbinio lingvistinio intelekto lavinimas)
  2. SKAMBANTYS DAIKTAI. Kūrybiniai etiudai su skambančiais objektais – žaislais ir muzikos instrumentais (loginio-matematinio intelekto lavinimas)
  3. SPALVOTA MUZIKA. Veiksmo piešimas pagal muziką (erdvinio-vizualinio intetelekto lavinimas)
  4. MAŽYLIŲ ORKESTRAS. Grojimas muzikos intrumentais (ritminio intelekto lavinimas)
  5. JUDESYS IR MUZIKA. Kūno pažinimo ir lavinimo muzikiniai žaidimai (kūno kinestetinio intelekto ir psichomotorikos lavinimas)
  6. DRAUGYSTĖ. Muzikiniai žaidimai porose ir grupėje (tarpasmeninių santykių ir bendravimo intelekto lavinimas) 
  7. MUZIKINĖ PASAKA. Užsiėmimas sujungiant teatrą ir muziką, iliustruojant/įgarsinant pasaką  (vidinio-amenybinio  intelekto lavinimas)
  8. AŠ – KŪRĖJAS. Laisvai pasirenkama kūrybinė veikla (individualaus kūrybinio intelekto lavinimas)

Programos vadovė

Snieguolė Dikčiūtė – kompozitorė, muzikos terapeutė, Auksinio scenos kryžiaus už geriausią darbą lėlių ir objektų teatro srityje, Lietuvos Kultūros ministerijos premijos už geriausius įgyvendintus kultūros edukacijos projektus ir Lietuvos Vyriausybės kultūros ir meno premijų laureatė.

Snieguolė studijavo kompoziciją ir pedagogiką Lietuvos konservatorijoje (dabar Lietuvos muzikos ir teatro akademija), Osvaldo Balakausko klasėje; dalyvavo tarptautiniuose kompozitorių kursuose Kazimierz Dolny, studijavo kompiuterinę (IRCAM’o studijoje) ir rytų šalių (Japonijos, Kinijos, Korėjos,Indijos ir kt.) muziką pas kompozitorius: Magnus Linberg, Marco Stropa, Witold Lutoslawski, Krzysztof Penderecki ir kitus.

Registracija