fbpx

2023 gegužės 3–31 d.

ELEKTRONINĖ
ŠOKIŲ MUZIKA

DJ meistriškumo kursai suaugusiems
Su Deividu Jaroška

Apie

Elektroninės šokių muzikos DJ meistriškumo kursai skirti tiems, kas nori geriau pažinti elektroninės muzikos kūrybos ir atlikimo meną ar pagilinti žinias ir įgūdžius šioje srityje. Norite tapti vakarėlių muzikos primadonomis ir rasti savo skambesį, kuriame susijungtų geras skonis, išraiškingi ritmai, už kurių slypėtų ir prasmė? Puikiai Lietuvos scenai žinomas kompozitorius, diskžokėjus, prodiuseris ir atlikėjas Deividas Jaroška pasidalins savo ilgamete patirtimi bei supažindins, kaip kurti skoningą ir užvedančią elektroninę muziką šokių aikštelėms ir naktiniams klubams.

Kurso metu suprasite, ką reiškia DJ friendly muzika ir kodėl tai svarbu. Per praktinius užsiėmimus kursite savo 8 BAR kūrinį bei mokysitės, kaip improvizuoti gyvo pasirodymo metu ir kaip atrasti savo asmeninį skambesį. Sulauksite ir namų darbų, kuriuos nagrinėsite būsimų seminarų metu.

Kursą ypač rekomenduojame „Muzikalkės“ studentams, išklausiusiems Elektroninės muzikos kūrybos žaliems ir (arba) Elektroninės muzikos kūrybos pažengusiems kursus.Programa

BONUS

ŠPARGALKĖ:

Informacija

TRUKMĖ: 4 pamokos (po 2,5 val.; iš viso: 12 akad. val.)

DATOS: gegužės 3 d. / 17 d. / 24 d. / 31 d.

LAIKAS: trečiadieniais, 18:00–20:30 val.

VIETA:
„Muzikalkė“, Lukiškių kalėjimas 2.0 (Lukiškių skg. 6, Vilnius)

KAINA:
išankstinė (early bird), iki balandžio 24 d.: 119 Eur
įprastinė, nuo balandžio 23 d.: 149 Eur

Turi Klausimų?

Spausk mesendžerio ikoną ir
ATSIŲSK MUMS ŽINUTĘ

arba

Susisiek telefonu:
+370 623 89454

arba

Kurso vadovas

Deividas Jaroška yra lietuviškos elektroninės muzikos kompozitorius, diskžokėjus, gyvos muzikos atlikėjas, kuriantis po vardais Jaroška, Karkasas, Carus ir daugeliu kitų. Tarp šviesos ir žaismingos, niūrios ir agresyvios, svarbiausia, visada kitokios, eksperimentinės šokių muzikos ir avangardinių atmosferų kompozitorius, 2020-aisiais žengiantis į elektroakustinės ir erdvinio garso meno pasaulį, sukūrė pirmą elektroakustinės, neoklasicistinės muzikos kompozicija “Night in the Dream-york”. 2021 metais jis kartu su Andriumi Grinevskiu išleidžia Five Rituals albumą, kuris žada garsinti Lietuvos vardą užsenyje. Five Rituals projektas gavo Kultūros tarybos finansavimą. Taip pat yra vienas iš Antidote Community įkurėjų. Muziką kuria nuo 2013 metų.