fbpx

Renginiai

Elektroninės muzikos kūryba _ Online seminaras

Lapkričio 21 d. 11.00 – 12.30 val. 

Bendradarbiaudama su MAMA Studios ir elektroninės muzikos duetu Artfcl, Muzikalkė rengia elektroninės muzikos kūrybos dirbtuves.

Dirbtinis intelektas ir žmogaus protas: kokias galimybes teikia ši sąveika? Kūrybinių dirbtuvių metu pamatysite, kaip dirbtinis intelektas padeda sukurti skirtingus muzikinius sluoksnius – melodiją, ritminį piešinį ar net dainos žodžius. Spręsti galėsite patys – ar dirbtinis intelektas geba kurti pats, ar tai tik žmogaus rankose esantis įrankis, o gal tiesa yra per vidurį?

Koncertas | Galima (pa) klysti

Rugpjūčio 30 d. 19.30 val. Menų sapustuvės kiemas

Savo muzika ir mintimis apie kūrybą, improvizaciiją, keliones, atradimus ir iššūkius dalinsis Muzikalkės dėstytojai:
⋗ Baltos Varnos
⋗ Bjelle
⋗ Rokas Jama Grajauskas
⋗ Kristupas Gikas ir Dominykas Norkūnas

♘ Koncertas 𝑛𝑒𝑚𝑜𝑘𝑎𝑚𝑎𝑠, tačiau 𝑝𝑟𝑖𝑣𝑎𝑙𝑜𝑚𝑎 𝑟𝑒𝑔𝑖𝑠𝑡𝑟𝑎𝑐𝑖𝑗𝑎 ! https://bit.ly/3b0QvL5
♡ Renginį iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė 

Garso meno dirbtuvės moksleiviams

Rugpjūčio 18 d. 15 val.  AV17 gallerija (Vilnius)

Garsą galime girdėti trimis skirtingais būdais: kaip semantinę informaciją (prasmė), kauzališkai (priežastis ir kilmė) bei abstrakčiai (tono savybės). Užsiėmime galerijoje (AV17) garso menininkai Arturas Bumšteinas ir Gitis Bertulis pasiūlys dirbtuvių dalyviams įgarsinti savo atsineštus objektus ar balsus erdvinės garso instaliacijos pagalba bei pasiklausyti, kaip jie skamba iš įvairių erdvinių perspektyvų. Tokiu būdu lavinamas garso suvokimas, fiksavimas ir panaudojimas. Užsiėmimo dalyviai kviečiami atsineštpo vieną objektą, kurio garsą norėtų panaudoti užsiėmime.

Būtina registracija – info@muzikalke.lt

Kūrybinė muzikos stovykla vaikams 4’33’’ TYLOS

Rugpjūčio 10 – 16 d.

Profesionalių muzikos kūrėjų komanda jau devintą vasarą kviečia kartu nerti į neatrastą garsų pasaulį ir savaitę praleisti KITAIP.
Stovykla 4’33” TYLOS, organizauojama bendradarbiaujant su edukacinių meno stovyklų platforma STOVYKLOS KITAIP, skirta vaikams ir jaunimui besidomintiems muzika: improvizacija, dainų rašymu, atlikimu, elektroninės bei instrumentinės muzikos kūryba ar garso menu.

Daugiau renginių netrukus