fbpx

balandžio 26 d. – gegužės 18 d.

KŪRYBINĖS DAINŲ RAŠYMO DIRBTUVĖS

Su Gabriele Vilkickyte

Apie

Kviečiame į savo dainomis ir pasirodymais arenas užburiančios kūrėjos Gabrielės Vilkickytės dainų rašymo dirbtuves!

Nori pasisemti žinių, kaip mintis ir žodžius suguldyti į paveikias dainos eilutes? Mokykis iš šiandienos scenos profesionalės, kuri pasidalins sukaupta patirtimi, asmeninėmis istorijomis bei praktiniais patarimais.

Dirbtuvių metu, kartu su dainų autore ir atlikėja Gabriele Vilkickyte mokysitės dainų tekstų rašymo ir kūrybinių strategijų, sužinosite, kaip prisišaukti įkvėpimą, kai jo nėra. Gabrielė ne tik dalinsis žiniomis, bet ir papasakos apie savo dainas bei kaip jos gimė, tai – reta galimybė susipažinti, susitikti ir mokytis kartu su šių dienų muzikos pasaulį drebinančia menininke.

Programa

Seminarų planas

  • Pažintis ir įvadas.
  • Naujų įpročių formavimas.
  • Turinio šaltinių kūrybai paieška.
  • Tekstų rašymo metodai.
  • Namų darbų užduotis.
  • Namų darbų analizė.
  • Asmeninių patirčių refleksija.
  • Juodraščių susikeitimas, redagavimas, aptarimas.
  • Teksto įvilkimo į muziką bandymai.
  • Palydėjimas į savarankiškos kūrybos tęsimą.

Gabrielė Vilkickytė apie kūrybines dirbtuves:

Nors dažniausiai pats gyvenimas parašo visas mano dainas, vis dėlto jau turiu išgryninusi technikų, kurios padeda rašyti ir „neįkvėpimo“ etapais: ištraukia užspaustas emocijas, suteikia terapinę naudą. Kviečiu į 3 susitikimus-dirbtuves, kuriose kartu su jumis diskutuosime apie kūrybinius atradimus ir jų nebūtinai romantišką buitį, o  svarbiausia – bandysime rasti kryptis dainoms, kuriose skambės jūsų gyvenimas. Būsime ir kursime kartu ieškodami, būdami drąsūs.

BONUS

ŠPARGALKĖ:

Informacija

TRUKMĖ: 3 pamokos, 6 akad. val.

DATOS:
 – balandžio 26 d. (trečiadienis)
 – gegužės 11 d. (ketvirtadienis)
 – gegužės 18 d. (ketvirtadienis)

LAIKAS: 18:00–19:30 val.

 VIETA:

„Muzikalkė“, Lukiškių kalėjimas 2.0 (Lukiškių skg. 6, Vilnius)

DALYVIŲ AMŽIUS: 16+

KAINA:
 – 84 Eur (early bird): iki balandžio 11 d.
 – 96 Eur (įprasta kaina): nuo balandžio 12 d.

Vietų skaičius ribotas.
Apmokėjimo lange užpildyk motyvacinį laišką, kad Gabrielė geriau Tave pažintų nuo pirmųjų akimirkų!

Turi Klausimų?

Spausk mesendžerio ikoną ir
ATSIŲSK MUMS FACEBOOK ŽINUTĘ

arba

Susisiek telefonu:
+370 656 33768

arba

ELEKTRONINĖ MUZIKA ŽALIEMS

DIRBTUVIų vadovĖ

Gabrielė Vilkickytė – viena ryškiausių ir unikaliausių šių dienų atlikėjų, ypač išsiskirianti atvirumu, kuris skleidžiasi nuo jos dainų tekstų iki bendravimo su gerbėjais. Gabrielė savo kūrinių tekstus rašo tik lietuvių kalba, o juose atvirai kalba apie asmeninius išgyvenimus, taip save ir kitus drąsindama įveikti gyvenimo iššūkius. Kartais ji  žodžius pasigauna tiesiog gatvėje, tačiau pabrėžia: muzikoje, kaip ir visur, reikalinga disciplina ir kasdienis darbas.

Gabrielė muzikinį kelią pradėjo lankydama muzikos mokyklą Liepaitės“. Vilniaus universitete ji įgijo žurnalistikos bakalaurą. 2018 m. pasirodė jos debiutinis albumas „Kilometrai“, 2021-aisiais ji išleido antrąjį albumą „Vilko švelnumas“. 2022 m. M.A.M.A. apdovanojimose laimėjo „Metų proveržio“ kategorijoje.

2023 m. vasario 14 d. Gabrielė surengė įspūdingą koncertą Žalgirio arenoje Mes kiekvienas esam meilė“, nepalikusi abejonių, kad jos kūryba paliečia ir yra reikalinga tūkstančiams gerbėjų.