fbpx

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

Ačiū už galimybę, esate puiki komanda, prieinama informacijos sklaida, aktualus turinys. Jūsų siūlomi seminarai yra plataus profilio, visada galima atsirinkti, kas naudinga ir aktualu. Ačiū
Inga Šeduikienė
Online seminaro „Džiazo harmonijos pagrindai“ dalyvė
Ačiū, kad esat. Džiaugiuosi, kad būdama provincijoje, turėjau galimybę išklausyti puikų seminarą pagal širdies troškimą. Sutaupėte man brangų kelinei skirtą laiką. Nuostabu!
Danguolė
Online seminaro „Džiazo harmonijos pagrindai“ dalyvė
Seminaras padėjo suprasti kaip veikia smegenys streso metu, daugiau sužinojau apie hormonus, kas skatina bei kas slopina jų išsiskyrimą tam tikrų situacijų metu, gavau įgūdžių kaip galėčiau sau padėt stresinese situacijose, bei aiškesnį supratimą kokia kūrybiškumo ir streso sąsaja. Buvo labai naudinga ir įdomu.
Eglė
Online seminaro „Streso valdymas ir kūrybiškumas“ dalyvė
Sužinojau daug informacijos apie kitas kultūras, jų dainavimo praktikas, taip pat apie vokalo panaudojimo technikas, apie kurias prieš tai nežinojau. Tai praplėtė mano supratimą apie vokalą, kaip instrumentą ir paskatino domėtis dar daugiau bei įkvėpė labiau savimi pasitikėti.
„Balso kursas“ dalyvė
Labai įdomu išgirsti žinomus kūrėjus, ne tik akademikus (kaip, pvz., FUME) ir pamatyti jų kūrybinį procesą.
Irmantas
Online seminaro „Audiovizualinė kūryba“ dalyvis
Dalyvavau Kvėpavimo seminare, iš tiesų labai patiko, nes buvo informatyviai perteikta Ligitos sukauptos žinios apie tai kas yra kvėpavimas, kaip mes jį galime valdyti, nuo ko jis priklauso, iš ko susideda, kaip gali būti paveiktas, detaliai pasakojo kas jį įtakoja ir kaip mes galime išmokti jį pastėbėti ir kontroliuoti ne tik streso atvejais, bet ir apskritai gyvenime.
Online seminaro „Kvėpavimas“ dalyvė

JUNKIS PRIE KŪRĖJŲ BENDRUOMENĖS!

  • APIE KURSUS SUŽINOK PIRMAS
  • GAUK SPECIALIUS PASIŪLYMUS
Palaukite...

Naujienlaiškis sėkmingai prenumeruotas.

Pasinaudok kūrėjų nuolaidos kodu jau dabar - KŪRĖJAS