fbpx

gegužės 3 d. 18.30 – 20.00 val.

Kiekvienas kūrėjas svajoja kurti tai ką nori ir iš to galėti apmokėti sąskaitas, o gal net įsigyti mašiną ar būstą. Šio seminaro metu lektoriai atskleis visas paslaptis kaip maksimizuoti pajamas gaunamas iš kūrybos! Taip pat papasakos apie tai kokias teises turi Tu kaip kūrėjas ir kurių teisių niekada neatiduoti užsakovui! Kalbės ir apie tai iš kur gali gauti pinigų savo albumo leidybai ar klipui: nurodys kaip parašyti geriausią paraišką LATGA fondui, į kurį ir kada fondą taikyti. Pabaigoje kūrėjų teisių eskpertai atsakys į visus su kūrėjų teisėmis susijusius klausimus – pasiruošk ir atsinešk savo patirtis.

AUDIOVIZUALINĖ KŪRYBA

kovo 27 d. 11.00 – 13.00 val.

Online seminaras skirtas muzikantams bei elektroninės ar instrumentinės muzikos kūrėjams, kurie nori išmokti savo kuriamą garsą paversti vaizdu.

Seminaro metu bus pristatoma kaip panaudojant muzikos duomenis generuoti vaizdą realiu laiku. Mokymų vadovas taip pat pasidalins patirtimi – kas, kodėl ir kaip veikia jungiant garsą ir vaizdą.

Seminaro vadovas:

Maximilianas Oprishka – žinomas kaip audiovizualinio projekto FUME autorius.
FUME  ypatingai ryškus dėl savo unikalaus eksperimentinės elektronikos garso bei minimalistinės generatyvios vizualinės kalbos. Maximilianas yra dirbęs su daugeliu prekinių ženklų: nuo Netflixo iki Google bei dalinosi scena su muzikos ikonomis tapusiais kūrėjais Tim Hecker, Telefon Tel Aviv ir kitais.

nuo kovo 18 d.

VIETŲ NĖRA

Pristatome naują Muzikalkės online kursą kūrėjams!

MIXING & MASTERING – 4 savaičių kursas pradedantiesiems kūrėjams, norintiems išmokti suvesti bei parengti leidybai garso įrašą.

Kurso metu išmoksi garso suvedimo ir masteringų pagrindų: susipažinsi su garso fizikinėmis savybėmis, efektų grupėmis, suvedimo subtilybėmis bei masteringo procesu.

Kiekvieną seminarą lydės užduotys, kuriose galėsi viską išbandyti praktiškai ir konsultuotis su kurso vadovu.

Kursą ves elektroninės muzikos kūrėjas, Future Sound Scientist (FSS Recordings) įkūrėjas Andrius Laucevičius.

Džiazo harmonijos pagrindai

vasario 20 d. 11.00 – 12.30 val.

Kviečiame muzikos kūrėjus, pedagogus ir smalsius muzikantus išmokti skaityti džiazo akordus bei sužinoti, kaip juos panaudoti harmonizavimo ir improvizavimo praktikose.

Seminare bus aptariamos šios temos:

  • akordų, naudojamų džiazo muzikoje, rūšys ir jų žymėjimai
  • Harmonizavimo pagrindai
  • Improvizavimo pagrindai

Seminarą ves džiazo pianistas, kompozitorius, aranžuotojas Dmitrij Golovanov.

Streso valdymas ir kūrybiškumas

sausio 30 d. 12.00 – 13.00 val.

Streso valdymo įgūdžiai tampa vis labiau aktualūs šiuo nežinomybės laikotarpiu. Stresas gali turėti negatyvų poveikį mūsų kūrybiškumui, ir tai yra svarbu mums visiems – atlikėjams, kūrėjams, mokytojams… Naujų streso valdymo įgūdžių įgalinimas gali padėti mums išlikti kūrybiškiems ir mėgautis kūrybos procesu.

Seminarą ves pianistė, atlikimo koučerė ir ,,Mental Skills Lab” įkūrėja Donata Vaitkutė.

2020 m. spalio 12 d. – gruodžio 7 d.

Pažink ir išlaisvink savo balsą

 

Šis kursas skirtas pažinti ir išlaisvinti savo individualų balsą. Susipažindami su įvairių krypčių balso praktikomis bei dainavimo technikomis, plėsime žinias apie balso galimybes. Paskaitų metu dėmesys bus skiriamas tiek teorijai, tiek praktiniams įgūdžiams lavinti. Kursus ves įvairių dainavimo stilistikų, dainavimo praktikų profesionalai. Neatsiejamai nuo balso įgūdžių lavinimo, šių paskaitų metu svarbą teiksime ir balso instrumento anatomijos pažinimui, balso bei kūno paruošimo praktikoms, skatinsime kūrybiškai, drąsiai ir sąmoningai pažvelgti į savo instrumento galimybes.

Elektroninės muzikos kūryba _ Online seminaras

2020 m. lapkričio 21 d. 11.00 – 12.30 val. 

Bendradarbiaudama su MAMA Studios ir elektroninės muzikos duetu Artfcl, Muzikalkė rengia elektroninės muzikos kūrybos dirbtuves.

Dirbtinis intelektas ir žmogaus protas: kokias galimybes teikia ši sąveika? Kūrybinių dirbtuvių metu pamatysite, kaip dirbtinis intelektas padeda sukurti skirtingus muzikinius sluoksnius – melodiją, ritminį piešinį ar net dainos žodžius. Spręsti galėsite patys – ar dirbtinis intelektas geba kurti pats, ar tai tik žmogaus rankose esantis įrankis, o gal tiesa yra per vidurį?