fbpx

APIE

Streso valdymo įgūdžiai tampa vis labiau aktualūs šiuo nežinomybės laikotarpiu. Stresas gali turėti negatyvų poveikį mūsų kūrybiškumui, ir tai yra svarbu mums visiems – atlikėjams, kūrėjams, mokytojams… Naujų streso valdymo įgūdžių įgalinimas gali padėti mums išlikti kūrybiškiems ir mėgautis kūrybos procesu.
 
Šio seminaro metu sužinosite:
• Kodėl mes patiriame stresą
• Kas atsitinka su mūsų kūrybiškumu kai mes patiriame stresą
• Kaip dirbti su savo mąstymu patiriant stresą
• Kaip pasirūpinti savimi nežinomybės laikotarpiu
• Kaip atsipalaiduoti naudojant relaksacijos ir vizualizacijos pratimus
 
Seminarą ves pianistė, atlikimo koučerė ir ,,Mental Skills Lab” įkūrėja Donata Vaitkutė.
 
Baigusi fortepijono bei atlikimo mokslo studijas prestižinėse Didžiosios Britanijos aukštosiose mokyklose (Karališkojoje Škotijos konservatorijoje bei Karališkajame muzikos koledže Londone), Donata tęsė žinių gilinimą Kembridžo universitete (Gyvenimo koučingas), Šv. Marijos universitete Twickenhame (Sporto psichologija), Koučingo centre Londone (Streso valdymas bei Sveikatos ir gerovės koučingas) bei Neuromokslų akademijoje (Taikomieji neuromokslai ir smegenų sveikata).
 
Donata veda įvairius seminarus bei dirba su privačiais klientais, kuriems padeda suvaldyti stresą, tapti labiau produktyviais savo karjeroje, nusistatyti ir siekti savo tikslų bei pagerinti atlikimo įgūdžius.
 
Plačiau susipažinti su seminaro vedėja ir jos veikla galite tinklalapyje
www.mentalskillslab.com (anglų kalba).

INFORMACIJA

LAIKAS: Sausio 30 d. 12.00 – 13.00 val.
KAINA: 15 Eur
REGISITRACIJA:  iki sausio 29 d.  17 val.
PLATFORMA: ZOOM (prisijungimo nuorodą atsiųsime el.paštu)
Seminaro dalyviai gaus dalyvavimą patvirtininantį e – pažymėjimą.

 

REGISTRACIJA

Registracija vyksta iki sausio 29 d. 17 val. Registracija patvirtinama užpildžius anketą ir pervedus 15 Eur seminaro įmoką į Všį Aktualios muzikos projektai sąskaitą: LT527044060008311965.

nuo kovo 18 d.

Pristatome naują Muzikalkės online kursą kūrėjams!

MIXING & MASTERING – 4 savaičių kursas pradedantiesiems kūrėjams, norintiems išmokti suvesti bei parengti leidybai garso įrašą.

Kurso metu išmoksi garso suvedimo ir masteringų pagrindų: susipažinsi su garso fizikinėmis savybėmis, efektų grupėmis, suvedimo subtilybėmis bei masteringo procesu.

Kiekvieną seminarą lydės užduotys, kuriose galėsi viską išbandyti praktiškai ir konsultuotis su kurso vadovu.

Kursą ves elektroninės muzikos kūrėjas, Future Sound Scientist (FSS Recordings) įkūrėjas Andrius Laucevičius.

vasario 20 d. 11.00 – 12.30 val.

Kviečiame muzikos kūrėjus, pedagogus ir smalsius muzikantus išmokti skaityti džiazo akordus bei sužinoti, kaip juos panaudoti harmonizavimo ir improvizavimo praktikose.

Seminare bus aptariamos šios temos:

  • akordų, naudojamų džiazo muzikoje, rūšys ir jų žymėjimai
  • Harmonizavimo pagrindai
  • Improvizavimo pagrindai

Seminarą ves džiazo pianistas, kompozitorius, aranžuotojas Dmitrij Golovanov.

sausio 30 d. 12.00 – 13.00 val.

Streso valdymo įgūdžiai tampa vis labiau aktualūs šiuo nežinomybės laikotarpiu. Stresas gali turėti negatyvų poveikį mūsų kūrybiškumui, ir tai yra svarbu mums visiems – atlikėjams, kūrėjams, mokytojams… Naujų streso valdymo įgūdžių įgalinimas gali padėti mums išlikti kūrybiškiems ir mėgautis kūrybos procesu.

Seminarą ves pianistė, atlikimo koučerė ir ,,Mental Skills Lab” įkūrėja Donata Vaitkutė.

2020 m. spalio 12 d. – gruodžio 7 d.

Pažink ir išlaisvink savo balsą

 

Šis kursas skirtas pažinti ir išlaisvinti savo individualų balsą. Susipažindami su įvairių krypčių balso praktikomis bei dainavimo technikomis, plėsime žinias apie balso galimybes. Paskaitų metu dėmesys bus skiriamas tiek teorijai, tiek praktiniams įgūdžiams lavinti. Kursus ves įvairių dainavimo stilistikų, dainavimo praktikų profesionalai. Neatsiejamai nuo balso įgūdžių lavinimo, šių paskaitų metu svarbą teiksime ir balso instrumento anatomijos pažinimui, balso bei kūno paruošimo praktikoms, skatinsime kūrybiškai, drąsiai ir sąmoningai pažvelgti į savo instrumento galimybes.

Elektroninės muzikos kūryba _ Online seminaras

2020 m. lapkričio 21 d. 11.00 – 12.30 val. 

Bendradarbiaudama su MAMA Studios ir elektroninės muzikos duetu Artfcl, Muzikalkė rengia elektroninės muzikos kūrybos dirbtuves.

Dirbtinis intelektas ir žmogaus protas: kokias galimybes teikia ši sąveika? Kūrybinių dirbtuvių metu pamatysite, kaip dirbtinis intelektas padeda sukurti skirtingus muzikinius sluoksnius – melodiją, ritminį piešinį ar net dainos žodžius. Spręsti galėsite patys – ar dirbtinis intelektas geba kurti pats, ar tai tik žmogaus rankose esantis įrankis, o gal tiesa yra per vidurį?