fbpx

Kaip uždirbti iš savo kūrybos? | Online seminaras

15,00

Kiekvienas kūrėjas svajoja kurti tai ką nori ir iš to galėti apmokėti sąskaitas, o gal net įsigyti mašiną ar būstą. Šio seminaro metu lektoriai atskleis visas paslaptis kaip maksimizuoti pajamas gaunamas iš kūrybos! Taip pat papasakos apie tai kokias teises turi Tu kaip kūrėjas ir kurių teisių niekada neatiduoti užsakovui! Kalbės ir apie tai iš kur gali gauti pinigų savo albumo leidybai ar klipui: nurodys kaip parašyti geriausią paraišką LATGA fondui, į kurį ir kada fondą taikyti. Pabaigoje kūrėjų teisių eskpertai atsakys į visus su kūrėjų teisėmis susijusius klausimus – pasiruošk ir atsinešk savo patirtis.

Ar aš Autorius?
– Kas yra autorius?
– Kas yra kūrinys?
– Kokias teises turi autorius ir kam jos reikalingos?
– Kūryba dirba man?
Kas yra LATGA ir kuo man ji naudinga?
– LATGA veikla;
– Narystė ir kūrinių registravimas – kodėl?
– Fondai: kas, kaip, kodėl?
– Teisinė pagalba;
Autorių teisių apsauga: ar būtinos sutartys?
– Klausimai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį pasirašant sutartis. Dažnos klaidos;
– Skirtingų kūrinių panaudojimo būdų specifika sutartyse.
Q&A

Lektoriai

Justina Stadulytė, Asociacijos LATGA teisininkė. Justina yra baigusi Vilniaus universiteto Teisės fakulteto teisės magistro studijas. Dar studijų metu Justina norėjo dirbti intelektinės nuosavybės srityje ir po neilgų ieškojimų pavyko išsigryninti įdomiausią intelektinės nuosavybės sritį – autorių teisę, kurioje Justina specializuojasi jau daugiau nei 3 metus. Justinos darbinė patirtis neapsiriboja tik skundų ir pretenzijų rašymu, ji taip pat skaito pranešimus autoriams aktualiomis temomis.

Paulius Sartatavičius – Asociacijos LATGA muzikos kūrinių skyriaus vadovas. Paulius yra įgijęs teisės magistro laipsnį (naujųjų technologijų teisės srityje) bei sukaupęs beveik 10 metų teisinio darbo stažą intelektinės nuosavybės teisės srityje. Paulius yra parašęs ne vieną publikaciją intelektinės nuosavybės teisės temomis ir taip pat yra dviejų mokslinių straipsnių bendraautorius. Be to Paulius dažnai veda seminarus ir webinarus bei skaito pranešimus įvairiuose renginiuose bei diskusijose autorių teisių temomis.

Neturime

Kategorija:
LAIKAS

05.03 18:30-20:00

PAŽYMĖJIMAS

Dalyviai gaus dalyvavimą patvirtinantį e-pažymėjimą.

PLATFORMA

ZOOM (prisijungimo nuorodą atsiųsime el.paštu dieną prieš seminarą)