fbpx

ATLIKIMO PSICHOLOGIJA MUZIKANTAMS

180,00

Šio kurso metu dalyviai bus supažindinti su pagrindiniais muzikos atlikimo psichologijos „ingredientais“, galinčiais padėti muzikantui pagerinti savo atlikimo bei individualaus praktikavimosi kokybę. Kiekvieno seminaro metu bus aptariami pagrindiniai konkrečios temos psichologiniai modeliai bei pristatomi būdai, kaip juos praktiškai pritaikyti asmeninėje praktikoje.

DATA: 12.02-01.27 (8 seminarai)
LAIKAS: ketvirtadieniais 18:30-20:30
PLATFORMA: ZOOM*
REGISTRACIJA IKI LAPKRIČIO 26 D. 

PROGRAMA 
Seminaras 1: Motyvacija. Motyvacijos rūšys ir nauda, bei kaip juos žinant galima kreipti savo motyvaciją norima linkme. 

Seminaras 2: Saviveiksmingumas ir pasitikėjimas savimi. Kas yra saviveiksmingumas ir kuo tai skiriasi nuo pasitikėjimo savimi, bei kokią tai turi svarbą muzikos atlikime.

Seminaras 3: Individualaus praktikavimosi kokybė. Į kokius faktorius verta atsižvelgti norint pagerinti individualaus praktikavimosi kokybę. 

Seminaras 4: Perfekcionizmas, stresas ir scenos baimė. Pagrindiniai muzikantų streso ir baimės šaltiniai; „geras“ ir „blogas“ perfekcionizmas; apraiškos formos ir kilmės faktoriai.

Seminaras 5: Atsparumas. Atlikėjo atsparumas sudėtingoms situacijoms ir kaip jis ugdomas. 

Seminaras 6: Tvarkymasis su sudėtingomis situacijomis. Įvairių strategijų aptarimas ir mėginimas jas pritaikyti. 

Seminaras 7: Emocijų reguliavimas. Kas yra emocija ir kokie jos procesai, kokią tai turi įtaką muzikantams, kokie yra veiksmingi emocijų reguliavimo būdai.

Seminaras 8: Muzikantų emocinis intelektas. Kas yra emocinis intelektas ir kokį vaidmenį jis atlieka muzikanto profesiniame gyvenime. 

Išankstinio pasiruošimo ar specialaus išsilavinimo kursui nereikia. Seminarų turinys skirtas visų pirma muzikos atlikėjams, tačiau jis išlieka aktualus ir yra atviras visiems besidomintiems muzikos psichologija ir atlikimu.

Individualus darbas kurso metu: ruošiantis kiekvienam seminarui bus rekomenduojami skaitiniai 

KURSO VADOVĖ
Ugnė Peištaraitė studijavo fortepijoną Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Sibelijaus akademijoje bei Lisabonos aukštojoje muzikos mokykloje. Karališkame muzikos koledže (Londonas) Atlikimo mokslo centre apsigynė mokslinį magistro laipsnį. Tiriamasis Ugnės darbas buvo publikuotas ir moksliniame žurnale. Šiuo metu lektorė Londono Atlikimo mokslo centre atlieka ir savo doktoros tyrimą bei dirba profesoriaus asistente.  Savo tyriminę veiklą Ugnė pristatė Kembridžo, Melburno, ir Šefildo universitetuose, o taip pat kasmet, kaip kviestinė lektorė, skaito paskaitą apie emocinio intelekto įtaką atlikėjams Londono imperatoriškame koledže. 

* Neturintys galimybės dalyvauti gyvai arba norintys pasikartoti medžiagą, turės galimybę peržiūrėti buvusio seminaro video įrašą per 7 dienas – iki ateinančio seminaro.

Prieinamumas: Liko 17