fbpx

MUZIKOS KŪRYBOS STOVYKLA 4.33

Ši stovykla yra skirta jauniems žmonėms mylintiems muziką. Tiems, kurie nori atrasti naujų požiūrių, naujai atrasti savo mylimą instrumentą, išbandyti ar pagilinti žinias improvizacijos, dainų kūrimo, elektroninės ar instrumentinės muzikos kūrybos srityse, ar tiems, kurie tiesiog nori praleisti vasaros savaitę muzikuojant.

Stovykloje 4.33 – kursi dainas bei muzikines kompozicijas kartu su grupe ir vadovu – profesionaliu kūrėju, šiandien aktyviai koncertuojančiu bei pristatančiu savo kūrybą įvairiausiuose Lietuvos ir pasaulio kampeliuose.

Pažadame, kad čia įgyvendinsi savo slapčiausias kūrybines idėjas bei sutiksi daugybę bendraminčių, kurie dėl muzikos yra pametę galvas!

INFORMACIJA

AMŽIUS: 12–18 m.
DATA: 2021 m. rugpjūčio 8 – 14 d.
APGYVENDINIMAS: Kauno raj., Sadauskų sodyboje (www.sadauskusodyba.lt)
MAITINIMAS: tris kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
KAINA: 400 Eur 

PROGRAMA

Stovykloje susipažinsi su įvairiomis improvizacijos technikomis, kursi savo kūrinius (jeigu jau turi eskizų stalčiuje – atsivežk!), dalyvausi dainų rašymo bei muzikos kinui dirbtuvėse, sužinosi kaip kuriama elektroninė muzika, kaip vyksta garso įrašai, čia bus atskleistos ir didžiosios muzikos verslo paslaptys.

Veiklų formos: kūrybinis darbas grupėje, paskaitos, masterklasai, kūrybinės dirbtuvės, sukurtų kūrinių filmavimai, grupinės improvizacijos sesijos. Vakarais tavęs lauks koncertai, diskusijos, šokių maratonas, laužai, žaidimai ir muzikinės meditacijos.

Muzikos grupės formanuojamos pagal instrumentų sudėtis bei amžiaus grupę. Siekiame, kad kiekvienas vaikas galėtų realizuoti save ir visapusiškai tobulėti.

Iš praėjusių metų:

KOMANDA

Džiazo ir akademinės muzikos kompozitorius, sukūręs garso takelius ne vienam spektakliui ir kino filmui, grupės Brave Noises vadovas, o 2020 m. pavasarį pristatęs ir solinį autorinės kūrybos albumą „Liar who Fell in Love with Truth“. Menininkas yra pelnęs geriausio atlikėjo, standarto interpretacijos apdovanojimus Vilnius Jazz Young Power konkurse, laimėjo pagrindinį prizą Klaipėdos pilies džiazo konkurse bei pelnė prestižinę Čiurlionio stipendiją.

Mantvydas Pranulis

Kompozitorius, atlikėjas ir elektroninės muzikos kūrėjas yra išbandęs save daugybėje muzikos stilių – nuo klasikinės muzikos iki džiazo bei eksperimentinės elektronikos, o šiuo metu muzikos kūrybos žinias gilina Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Kūrėjas visgi išlieka neabejingas tokiems muzikos stiliams kaip rokas, populiarioji elektroninė muzika, hip-hop’as… Domantas taip pat yra sukūręs muziką ir akomponavęs ne vienam šokio spektakliui, kuria muziką kino filmams, o 2020–aisiais pasirodė netgi du Domanto a.k.a. El Chico Fuendre soliniai elektroninės muzikos albumui. 

Domantas Pūras

Kompozitorė, elektroninės muzikos kūrėja pseudonimu Tulgirdas, humoristinio pop muzikos projekto „Fanera“ dainininkė bei šiuolaikinės muzikos festivalio „Druskomanija“ vadovė.

Dainora Aleksaitė

Būgnininkas, baigęs studijas Škotijos karališkoje konservatorijoje, aktyviai dalyvauja džiazo ir
akademinės muzikos bei tarpdisciplininiuose projektuose. Groja grupėse Brave Noises,
Quark Effect, Nevis Ensemble, Artisans, su kuriomis išleido jau ne vieną albumą.

Dominykas Snarskis

Marija astromskaite, programu koordinatore, muzikalke

Muzikos vadybininkė baigusi Muzikos ir verslumo studijas University of Leeds. Šiandien
Marija dirba Muzikos kūrybos mokyklos „Muzikalkė“ programų koordinatore, yra grupės Brave Noises vadybininkė bei daugelio muzikinių renginių bei projektų prodiuserė.

Marija Astromskaitė