Mokykla

„Muzikalkė“ – tai muzikos kūrybos mokykla ir tobulėjimo erdvė, skirta jauniems muzikantams bei profesionalams, pedagogams bei kūrėjams. Čia patirtimi dalinasi ryškūs muzikinio pasaulio žmonės, kurių idėjos lenkia laiką, kūrybinė laisvė įkvepia eksperimentuoti, o patirtis motyvuoja augti.

Muzikoje klaidos neegzistuoja. Klaida – tai kūrybinė galimybė ir kelias į naują sakinį, o galbūt net į naują muzikinę kalbą. Su tokiu požiūriu „Muzikalkė“ pasitinka savo mokinius. Čia mokomasi kurti ir klausytis, o smalsumą ir kūrybinę ugnį uždega pažintis su naujausiomis kūrybos technikomis bei technologijomis.

„Muzikalkėje“ vyksta įvairių muzikos sričių kursai. Juose ryškiausi srities profesionalai dalinasi žiniomis ir kūrybine patirtimi. Svarbus mokymų principas – praktika: kiekvieną teorijos modulį seka kūrybinė užduotis, o jos rezultatai viešai pristatomi renginių ar leidinių formatu.

„Muzikalkėje“ skirta Tau, jei:

  • esi muzikantas / kūrėjas,
  • trokšti kūrybiškai augti,
  • tiesiog labai myli muziką.

Komanda

Daugiau informacijos apie mokyklos komandą – netrukus

Juta mokėsi muzikos kompozicijos Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Karališkojoje Škotijos konservatorijoje, Viktorijos menų koledže (Melburno universitetas). Kompozitorės kūryba buvo atrinkta į „XXI a. lietuvių akademinės muzikos antologiją“, o muzika atlikta tokių kolektyvų kaip BBC Škotijos simfoninis orkestras, „Red Note Ensemble“, choro „Les Metaboles“ ir kt.

http://www.jutapranulyte.com

Juta Pranulytė

kompozitorė // mokyklos vadovė

Dainora – kompozitorė, elektroninės muzikos kūrėja pseudonimu Tulgirdas, vokalistė ir smuikininkė šokių ir muzikos improvizacijų kolektyve „Counterpoint progressions“ bei trumpų animacijų ir iliustracijų kūrėja (DA_RT).

Dainora Aleksaitė

kompozitorė, atlikėja //
mokyklos projektų ir socialinių medijų koordinatorė
ADRESAS

M.K. Paco g. 4, Vilnius 10309

TELEFONO NR.

+370 658 03003

EL. PAŠTAS
DRAUGAI