fbpx

KURSAI MOKSLEIVIAMS

Muzikoje klaidos neegzistuoja. Klaida – tai kūrybinė galimybė ir kelias į naują sakinį, o galbūt net į naują muzikinę kalbą.

Su tokiu požiūriu „Muzikalkė“ pasitinka savo mokinius. Čia mokomės kurti ir klausytis, o smalsumą ir kūrybinę ugnį uždega pažintis su naujausiomis kūrybos technikomis ir technologijomis.

SKIRTA: 14-19 m. moksleiviams
TRUKMĖ: 2 metai
LAIKAS: kiekvieną savaitę – 1,5 val. specialybė, du kartus per mėn. – 2 val. grupinė paskaita
KAINA: 60 Eur/mėn. (300 Eur/semestras)
ATRANKA: Motyvacinis laiškas

elektroninės muzikos kūryba

Svajoji išmėginti save elektroninės muzikos kūryboje? Šis „Muzikalkės“ kursas skirtas tiek pažengususiems jauniesiems elektroninės muzikos kūrėjams, tiek moksleiviams, kurie iki šiol dar nėra kūrę muzikos, tačiau visada svajojo išmėginti save šioje srityje, tiek rašantiems dainas ir norintiems jas praturtinti elektroninėmis priemonėmis.

dainų kūrimas

Norėtum išmokti kurti dainas? Seniai nedrąsiai kuri dainų melodijas, rašai tekstus, bet trūksta žinių, kaip savo kūrybą realizuoti? O galbūt tiesiog labai myli muziką ir svajoji tapti dainų kūrėju? Visai nesvarbu, ar tu pradedantysis, ar jau pažengęs šioje srityje, studijuodamas „Muzikalkėje“ susipažinsi su dainų kūrybos technikomis ir procesu – nuo nulio ar juodraštinio (demo) varianto iki radijo formato. 

improvizacija

Norėtum išmokti laisvai improvizuoti savo mylimu instrumentu, nebijoti klysti ir drąsiai leistis į spontaniškos muzikos kūrybos kelionę? Studentai, baigę šį kursą gerai supranta, kad klaidos muzikoje neegzistuoja. „Klaida“ – tai kūrybinė galimybė ir kelias į naują sakinį, o galbūt net į naują muzikinę kalbą.

PASKAITŲ TVARKARAŠTIS

2021-2022 m.m I pusmetis

2 metų kursų programa

MOKSLEIVIŲ ĮSPŪDŽIAI

MOKSLEIVIŲ DARBAI