fbpx

kursai moksleiviams

Svajoji išmėginti save elektroninės muzikos kūryboje? Šis „Muzikalkės“ kursas skirtas tiek pažengususiems jauniesiems elektroninės muzikos kūrėjams, tiek moksleiviams, kurie iki šiol dar nėra kūrę muzikos, tačiau visada svajojo išmėginti save šioje srityje, tiek rašantiems dainas ir norintiems jas praturtinti elektroninėmis priemonėmis.

online

NAUJAS NUOTOLINIS KURSAS skirtas moksleiviams iš visos Lietuvos! Kurso metu išmoksi garso dizaino pagrindų, naudojimosi elektroninės muzikos kūrybai skirtomis programomis, kompozicijos, miksavimo ir aranžuotės.

Norėtum išmokti kurti dainas? Seniai nedrąsiai kuri dainų melodijas, rašai tekstus, bet trūksta žinių, kaip savo kūrybą realizuoti? O galbūt tiesiog labai myli muziką ir svajoji tapti dainų kūrėju? Visai nesvarbu, ar tu pradedantysis, ar jau pažengęs šioje srityje, studijuodamas „Muzikalkėje“ susipažinsi su dainų kūrybos technikomis ir procesu – nuo nulio ar juodraštinio (demo) varianto iki radijo formato. 

Norėtum išmokti laisvai improvizuoti savo mylimu instrumentu, nebijoti klysti ir drąsiai leistis į spontaniškos muzikos kūrybos kelionę? Studentai, baigę šį kursą gerai supranta, kad klaidos muzikoje neegzistuoja. „Klaida“ – tai kūrybinė galimybė ir kelias į naują sakinį, o galbūt net į naują muzikinę kalbą.