fbpx

Dviejų modulių online kursas skirtas norintiems įgyti ar pagilinti naudojimosi programine įranga Ableton Live įgūdžius bei pritaikyti šias žinias kūrybiniame darbe. Taip pat norintiems išmokti suvesti bei parengti leidybai garso įrašą ar elektroninės muzikos kompoziciją.

APIE KURSĄ

DATA
I grupė – spalio 14 d. – gruodžio 2 d.
II grupė – spalio 19 d. – gruodžio 14 d.

LAIKAS
I grupė – ketvirtadieniais 18:30-20:30 (nuo spalio 14 d.)
II grupė – antradieniais 19:00-21:00 (nuo spalio 19 d.)

PLATFORMA
ZOOM (detalią informaciją atsiųsime el.paštu)

Neturintys galimybės dalyvauti gyvai arba norintys pasikartoti medžiagą, turės galimybę peržiūrėti buvusio seminaro video įrašą per 7 dienas – iki ateinančio seminaro.

PROGRAMINĖ ĮRANGA
Kurso metu naudojama programinė įranga Reaper ir VCV Rack. Jeigu dalyviai naudojasi kitomis programomis – kurso metu bus galima vykdyti užduotis ir konsultuotis su kurso vadovu naudojantis jums įprasta programine įranga.

KAINA
180 Eur

REGISTRACIJA
I grupė – iki spalio 11 d. 
II grupė – iki spalio 15 d.
(dalyvių skaičius ribotas)

Kiekvieną paskaitą lydės namų darbai – praktinės užduotys.
Kursas rengiamas bendradarbiaujant su MAMA studios

PROGRAMA

MIXING&MASTERING

SEMINARAS 1: Muzikinė fizika. Pradėsime ten, kur baigėme mokykloje – prisiminsime bangų fizikines savybes, jų tarpusavio sąveiką. Analizuosime garso bangas ir jų pasireiškimą muzikoje. Tai padės geriau suprasti vėlesniuose seminaruose aptariamus garso efektus, suvedimo ir masteringo subtilybes.

Seminaras 2: Garso efektai ir jų jungimo grandinės. Išanalizuosime garso efektų grupes, pritaikysime efektų naudojimą suvedimo procese.

Seminaras 3: Suvedimas. Apžvelgsime kūrinio suvedimo pagrindus ir paralelinį miksavimą.

Seminaras 4: Masteringas. Skaitmeninis vs. analoginis masteringas

ELEKTRONINĖS MUZIKOS KŪRYBA

Seminaras 1: Ableton Live interface apžvalga: session (improvizacijos ir grojimo gyvai) ir arrangement (aranžuotės) view. Skirtumai tarp MIDI ir audio, darbo su MIDI pagrindai. 

Seminaras 2: Darbas su audio: garso įrašymas, audio failų modifikavimas, semplinimo technikos.

Seminaras 3: Audio ir MIDI efektai, jų panaudojimo specifika.

Seminaras 4: Aranžuotės ir kompozicijos pagrindai.

KURSO VADOVAI

Marija Paškevičiūtė baigė muzikos kompozicijos studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, sukūrė elektroninę muziką Martyno Rimeikio baletui „Dienos, minutės”. Baleto premjera vyko Lietuvos Nacionaliniame operos ir baleto teatre; Marija buvo apdovanota Auksiniu scenos kryžiumi už geriausią 2019 m. muziką spektakliui. Šiuo metu ji kuria muziką spektakliams ir trumpametražiams filmams, techno ir eksperimentinę elektroniką.

Marija Paškevičiūtė

ELEKTRONINĖS MUZIKOS KŪRYBA

Andrius Laucevičius yra elektroninės muzikos kūrėjas, Kauno technologijos universiteto dėstytojas, vienas iš Future Sound Scientist (FSS Recordings) įkūrėjų.

Andrius Laucevičius

MIXING&MASTERING